Ławki betonowe okrągłe

Ławki betonowe okrągłe różne średnice i kolory dostosuj do potrzeb

Aktywne filtry

Ławki betonowe okrągłe są stałym elementem przestrzeni miejskiej

Można je spotkać w parkach, na ulicach, placach i innych terenach miejskich. Dzięki swojej wadze i masywności są znacznie bardziej odporne na wandali niż inne rodzaje ławek. Dlatego jeśli chcesz zadbać o przestrzeń miejską w wyjątkowy sposób, warto postawić na ławki betonowe okrągłe - są tak odporne! A dodatkowo świetnie wyglądają niezależnie od tego, gdzie zostaną postawione.

Większość oferowanych przez nas ławek betonowych owalnych - okrągłych to bardzo stabilne konstrukcje, które wyglądają estetycznie. Posiadają one drewniane wykończenia w postaci desek umieszczonych na oparciach i siedziskach. Dzięki temu nie ma ryzyka, że beton będzie dla nas nieprzyjemny lub zdecydujemy się nie siadać na takiej ławce. Taka sytuacja również nie będzie miała miejsca, ponieważ te drewniane elementy sprawiają, że wygląda ona mniej surowo niż inne rodzaje betonowych ławek parkowych.

Ławki betonowe okrągłe to świetny wybór do miejsc publicznych. Są ciężkie i trudne do zniszczenia, więc będą mogły służyć mieszkańcom przez długi czas. Nie wpływają na nie również warunki atmosferyczne, więc zawsze będą się dobrze prezentować.

Występują w wielu stylach i wzorach, więc można znaleźć taki, który pasuje do Twoich potrzeb.

Zazwyczaj ławki betonowe wykonane są z betonu płukanego i desek z drewna sosnowego. Całość prezentuje się znakomicie! Dodatkowo możesz pomalować drewno, aby dopasować je do koloru przestrzeni, w której chcesz umieścić ławki miejskie do kopania.